Monografie W.B. Tholen met 1 originele ets. 150 reproducties naar werken van zijn hand. Met een biografische inleiding.
's-Gravenhage V.H. Mouton & Co. 1930
Origineel linnen goud op snee 386 pagina's.
Fraaie monografie, verscheen ter gelegenheid van de 70e verjaardag van Tholen.
Gelimiteerde oplage dit is 100/350.
Zeer fraai exemplaar van deze schaarse monografie.