Schweizer-Atlas für Schule und Haus - Gezeichnet von Rudolph Gross.
1852 Zurich und Frauenfeld Verlag von Ch. Beyel
Linnen gebonden met goudbedrukte titel - Schweizer Atlas - 1e prix des bonnes notes
Met 10 kaarten - kleurenlitho's 0.a van Georg Adolf Grimminger (Swiss, 1802–1877)
Conditie - hoeken band hebben gebruikssporen - band wat vlekkerig - op 1 pagina iets geschreven - kaarten in mooie staat - geen losse bladen
zie ook foto's.
Rudolph Gross - 1808-? was een ingenieur en geograaf.
zie ook foto's.