Die Zeichnungen Albrecht Dürers. 4 Bände. Band I: 1484 - 1502. Band II: 1503 - 1510/11. Band III: 1510 - 1520. Band IV: 1520 - 1528.
Uitgegeven Friedrich Winkler 1936-1939.
Linnen gebonden
Banden iets verkleurd en wat gebruikssporen.
Albrecht Dürer (Neurenberg, 21 mei 1471 - aldaar, 6 april 1528) was een Duits kunstschilder, tekenaar, maker van houtsneden en kopergravures, kunsttheoreticus en humanist uit de Noordelijke renaissance. De opkomst van de prentdrukkunst, die parallel loopt aan de ontwikkeling van de boekdrukkunst, maakt van Albrecht Dürer de populairste en invloedrijkste Noord-Europese kunstenaar uit deze periode. Zijn atelier specialiseerde zich in druktechnieken. Met name de kopergravure maakte een grote oplage mogelijk.