2 etsen van Cor de Wolff
1. Ets uit 1958 getiteld en gesigneerd afmeting afbeelding 28.5 x 15.5 cm
2. Ets - Industrieterrein gesigneerd ongedateerd afmeting afbeelding 31 x 21 cm
Cor de Wolff (Middelburg 1889 - Amsterdam 1963)
De Wolff begon zijn artistieke carrière met batiks en houtsneden. Later wijdde hij zich aan het schilderen en beoefende hij een breed scala aan grafische technieken. Zijn favoriete onderwerpen waren kermissen, kroegen, markten, etc., onderwerpen waar veel mensen bij betrokken zijn, vaak op een amusante manier. Veel van zijn werk berust bij het Centraal Museum in Utrecht, maar vooral bij particuliere verzamelaars.