Cole Morgan - Thirty Years - gesigneerd - 2004 - eigen uitgave 2004 Antwerpen
240 pagina's
Het boek is gesigneerd en heeft een genummerde litho op de voorkant dit is nummer 11/50.
Cole Morgan New York 1950
kunstenaar • kunstschilder • aquarellist • tekenaar
240 pagina's
Cole Morgan New York 1950