Van alles wat - 20 Teekeningen van Johan Braakensiek - 1891
Orig. goudbedrukte linnen map met 20 fraaie tipp-in litho's, losbladig. De tekeningen van Braakensiek geven een prachtig tijdsbeeld van rond het einde van de 19e eeuw.