Engelman, Jan. Torso. Utrecht: De Gemeenschap, 1930.
Willink, Sylvia & Vlasblom, Vincent. Een eeuw Willink: 1900-1983. Benningbroek: Nureau Vlasblom & Partners, 2000. Met een zwart-wit foto door Willink, genummerd (86/100) en gesigneerd door Sylvia Willink, boek met hetzelfde nummer en signatuur op het schutblad.
Met 9 andere boeken over moderne Nederlandse kunstenaars. Totaal 11.