Charles Johnson Payne - Snaffles. Being a Selection of His Hunting and Racing Prints Compiled by Mark Flower, Text by Donald Crawford and Research by Caroline Juler.
Wellington (New Zealand), Wellington Prerss Ltd., 1983
Genummerd exemplaar
Nummer 388 van gelimiteerde uitgave van 750
Gesigneerd door uitgever
Het voorwoord is een tipped-in blad gesigneerd door prinses Anne
Bevat een catalogus van werken die chronologisch zijn gerangschikt en een korte biografie
Tipped-in platen.
Titelpagina gedrukt in zwart en roze.
224 pp. 32 x 40 cm.
Charles Johnson Payne, ook bekend als Snaffles, was een Britse kunstenaar die vooral bekend stond om zijn humoristische afbeeldingen van traditionele Engelse bezigheden. Snaffles, die vaak polo, vossenjacht en paardenraces afbeeldde, gebruikte meestal aquarel en lijntekening om deze scènes te maken - die bijna altijd worden ondertiteld met een korte kwinkslag of grap zoals "Bereid je voor om cavalerie te ontvangen!" betekende verder vertellen over de scène. Geboren op 17 januari 1884 in Leamington Spa, Verenigd Koninkrijk, ging hij dienen in de Royal Garrison Artillery en droeg bij aan oorlogstijdschriften tijdens de Eerste Wereldoorlog, en hielp met name bij het produceren van camouflage voor de Home Guard tijdens de Tweede Wereldoorlog. Payne overleed in 1967 in Tisbury, Verenigd Koninkrijk.