Franz Marc – The Complete Works vol. 2 - Works on Paper and Decorative Arts and Sculpture - Philip Wilson Publishers - 2005 - 400 pagina's
Nieuw exemplaar nog in folie
Het tweede deel van de catalogue raisonné van Franz Marc (1880-1916) bevat alle werken op papier (aquarellen, gouaches, tekeningen) evenals ansichtkaarten, omgekeerde glasschilderijen, sculpturen en toegepaste kunst. Samen met de reeds gepubliceerde bundel schilderijen wordt hier een substantieel deel van het oeuvre van Franz Marc in een tot nu toe onbekende vorm toegankelijk gemaakt, waaronder 35 nieuw ontdekte werken op papier. De huidige, grotendeels kleurrijk geïllustreerde en informatieve catalogue raisonné is een standaardwerk voor zowel kunstliefhebbers als voor wetenschappers en verzamelaars.
Nieuw exemplaar nog in folie