Paul Lacroix - XVIII'me Siècle, Institutions, Usages et Costumes -Paris, Librairie de Firmin-Didot- 1875
Met 21 full page chromolithografische platen en 355 houtgravures - beschermende tissues voor elke kleurenplaat - 523pp
Leren band met goudbedrukte titel op de rug met lichte gebruikssporen.
In dit boek wordt met talloze prachtige afbeeldingen een indruk gegeven van de instellingen, gebruiken en mode in Frankrijk tussen 1700 en 1789 met bijzondere aandacht voor de schilders, beeldhouwers, architecten etc in die tijd.