Lot met 4 heliogravures van Bedoeïenen Lehnert & Landrock (ca 1900 - 1930)
Gesigneerd en genummerd in de foto.
Deze authentieke heliogravures (soms fotolitho's of fotogravures genoemd) meten ca. 9,5 bij 12 inch (23 x 30 cm) en zijn over het algemeen sepia-getint, maar veel zijn gekleurd door een schijnbaar met de hand getint fotoproces.
Lehnert & Landrock was een fotostudio gerund door Rudolf Franz Lehnert en Ernst Heinrich Landrock actief in Tunesië en Egypte in het begin van de 20e eeuw, bekend om het produceren van oriëntalistische beelden.
(Totaal 4)
(Totaal 4)