Loustal/Coatalem, Chinese Zee
Amsterdam, Oog & Blik, 2002
Hardcover, 62 pp.
Chinese zee' bevat twee stripverhalen, die zich allebei afspelen aan boord van een passagiersschip, dat van Saigon naar Singapore vaart. In het eerste verhaal moet een huurmoordenaar een mooie jonge erfgename ombrengen omdat ze te veel weet van een of ander duister zaakje. In het tweede verhaal zoekt een door nachtmerries geplaagde steward hulp bij een beroemde psychiater. De sfeer van de verhalen is ouderwets, tropisch en broeierig. De prachtig geschilderde platen in gedempte kleuren versterken de mysterieuze strekking van de verhalen. Een vakkundig, mooi vormgegeven, onderhoudend boek, met twee bijzonder raadselachtige verhalen.
(Totaal 100)
Amsterdam, Oog & Blik, 2002
Hardcover, 62 pp.
(Totaal 100)