W.J Hofdijk - Ons Voorgeslacht in zijn dagelyksch leven geschilderd
Haarlem, A. C. Kruseman, 1859/1864
318; 365; 406; 400; 388; 385 pp.
- 20 x 29 cm
Linnen gebonden met rug-en bandversiering in gouddruk. Ieder deel heeft een prachtige frontispice in kleur.
Knap geïllustreerd met meer dan tweehonderd litho's, veel in kleur of tint.
(Totaal 6)
- 20 x 29 cm
(Totaal 6)