Modest Joseph Da Salle (1826-1877), Portret van man in 17e-eeuwse kledij (mogelijk zelfportret)
Olieverf op paneel
beeld 25 x 19 cm
Met zeer fraai gestoken lijst
Olieverf op paneel
beeld 25 x 19 cm
Met zeer fraai gestoken lijst