Een stel grote polychroom porseleinen deksel vazen met decor van personen, vogels, bloemen en vlinders
Vergulde details, Canton, 2e helft 19e eeuw, Hoogte 61 cm
Met bijbehorende hardhouten piëdestals
1 vaas rand beschadigd en heeft een haarlijn
(Totaal 2)
(Totaal 2)