Frans Loots. Haarlem, 1915 - 4 religieuze voorstellingen, kleurenlitho's
Uitgave O. H. N. Oude Ebbingestraat 84A, Groningen
80 x 56 cm.
Prachtige litho's in nieuwstaat
(Totaal 4)
80 x 56 cm.
(Totaal 4)