Pieter Hermanidus - Figuren
Kleurenlitho
Afmeting 48 x 36 cm
Pieter Hermanides (1932-2019) was een Nederlandse schilder en kunstenaar, bekend om zijn aquarel pen-en-inkttekeningen met een fascinatie voor het menselijk brein en surrealistische beelden. Hij was ook actief als cartoonist en droeg bij aan kranten, literaire tijdschriften en popcultuurpublicaties.
Kleurenlitho
Afmeting 48 x 36 cm