2 grote Satsuma Dekselvazen 19e eeuw
Prachtig gedocoreerd met Floraalmotief en met Foodogs op de deksel.
In zeer goede staat
Hoogte 59 cm en breedte 35 cm
In zeer goede staat
Hoogte 59 cm en breedte 35 cm