Cor Noltee (1903 - 1967)
Impressionistisch geschilderd bosrijk landschap.
Olieverf op paneel
Afmeting 80 cm - 120 cm
Cornelis Noltee Den Haag 1903-1967 Dordrecht
De kunstschilder Cornelis B. Noltee woonde en werkte in Den Haag, Parijs, Rotterdam, Brugge en van 1937 af in Dordrecht. Leerling van de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Noltee heeft o.m. les gehad van W.H.P.J. de Zwart. Schilderde, aquarelleerde en tekende in naturalistisch-impressionistische trant landschappen, riviergezichten, stadsgezichten, portretten en genretaferelen.
Olieverf op paneel
Afmeting 80 cm - 120 cm