Jacques Henri Delpy (1877-1957) - Impressionistisch geschilderd landschap met figuren.
Aquarel
Gesigneerd R.O.
Ingelijst
Afmeting lijst 41 cm x 57 cm
Afmeting afbeelding 23.5 cm x 39.5 cm
Jacques Henry Delpy is een landschapsschilder uit de school van Barbizon , net als zijn vader, van wie hij leerling was. Hij begon zijn artistieke carrière al heel vroeg.
Hij is gespecialiseerd in waterlandschappen, met name variaties op rivieroevers.
Aquarel
Gesigneerd R.O.
Ingelijst
Afmeting lijst 41 cm x 57 cm