Gravure van de zeeslag tussen Michiel de Ruyter en Engelse vice-admiraal George Ayscue
Gesigneerd in de plaats l.o. D. Vrijdag, fecit - Daniel Vrijdag
Fraai ingelijst
Afmeting lijst - 45 cm x 50 cm
Afmeting afbeelding 16 x 20.5 cm
Gebruikt als illustratie in: G. Brandt, Het leven en bedryf van den heere Michiel de Ruiter, uitgave 1786 naar de prent van B. Stoopendael
Fraai ingelijst