Een bronzen rechthoekige presse-papier met een schildpad erop
Aan de onderzijde gesigneerd
China 20-ste eeuw, mogelijk iets eerder
Mooie patina
Afmeting 4 cm x 15 cm
Aan de onderzijde gesigneerd
Mooie patina
Afmeting 4 cm x 15 cm