Een 19e-eeuwse schilderskist van mahoniehout (?) met een prachtige patina en het originele gietijzeren hang en sluitwerk
Aan de achterzijde een pilaster-achtige stopper
Zeldzaam
Afmetingen 56 cm x 35 cm x 27 cm
Zeldzaam