Kantcho Kanev - Voor alle mensen met liefde voor de kunst 2000
96 pagina's
Hardcover met stofomslag linnen gebonden
Gesigneerd
Monografie met kleuren afbeeldingen
Kantcho Kanev is een Bulgaarse kunstenaar die woont en werkt in Den Haag.Met name de kleuren van Kantcho’s werken spreken direct aan. Door zijn wijze van werken en symboolgebruik wordt de kijker direct meegetrokken in Kantcho’s eigen wereld: een mix van het vroegere Bulgarije met het moderne leven in West-Europa. Bij elke observatie kan er iets nieuws worden ontdekt; zijn werk verveelt daardoor nooit.
96 pagina's
Gesigneerd