4 Vroege werken van Maya Wildevuur - Ets - handgesigneerd 1965
In originele mappen
1 map heeft wat verfvlekken maar alle Etsen zijn in zeer goede staat.
1. Zelfportret - 30 x 20.5 cm
2. Keuken - 13.5 cm x 16.5 cm
3. Plant 17 cm x 24 cm
4. Haven - 18 x 22 cm
Komt uit de prive collectie van Maya.
Martje Lammigje (Maya) Wildevuur (Deventer, 24 juli 1944 – Midwolda, 11 april 2023) was een Nederlands textielkunstenares en kunstschilderes.
In originele mappen
1. Zelfportret - 30 x 20.5 cm
2. Keuken - 13.5 cm x 16.5 cm
3. Plant 17 cm x 24 cm
4. Haven - 18 x 22 cm