2 Naakten van Elize van der Werff in gemengde techniek.
2017, 30 x 21 cm, Gesigneerd.
Elize werkt met verf, klei en fototoestel, maar ook vaak met andere materialen.
’t Liefst zou ze bezig willen zijn met alle manieren van beeldvorming tegelijkertijd, maar de tijd ontbreekt. “Had een week maar méér dan zeven dagen”.
In haar werk is altijd nog iets te zien van de zichtbare werkelijkheid. Centraal in schilderijen en sculpturen staat de mens.
2017, 30 x 21 cm, Gesigneerd.