Lot met 16 etsen van Han van Hagen.
10 ingelijst
6 in passe-partout.
99 x 61 mm
Gesigneerd en gedateerd in potlood, 1987.
Inclusief doublures.
Han van Hagen (Voorburg, 9 mei 1944) is een Nederlandse etser. Op figuratieve wijze verbeeldt hij in zijn etsen landschappen, dieren en planten.
10 ingelijst
6 in passe-partout.
99 x 61 mm
Inclusief doublures.