Aardewerk vaas model 11 Velsen KPT mooi groot zeldzaam exemplaar.
Abstracte decoratie in oranje, geel, blauw, groen en grijs op crème fond.
Model ontwerp C J Gellings.
Uitvoering Kennemer pottenbakkerij Velsen.
Schilder D V de Vriend.
Conditie zeer goed 1 lichte haarlijn niet storend is zo dun krijg niet op de foto.
Aan de bovenrand gerestaureerd door een professionele restaurateur.
Gemerkt DV Velsen KTP Holland 11/6 ingegraveerd T II
Hoogte 24 cm
Diameters boven 10 cm Diameter onder 13,5 cm diameter midden 20 cm
Periode rond 1930.
Model ontwerp C J Gellings.
Schilder D V de Vriend.
Hoogte 24 cm
Periode rond 1930.