Het boek der Sporten - onder redactie van Jan Feith - 1900 - Van Holkema en Warendorf
Zeer fraaie linnenband in goede staat - hoekjes voor wat slap
Bijzonder sportboek uit 1900, ,motorsport, jacht, krachtsport, hondensport, schietsport, vechtsport en natuurlijk populaire sporten als schaatsen, voetbal, wielrennen en hockey.
Prachtig geïllustreerd en vele foto's. Heel leuk onderhoudend boek.
Staat goed- band heeft wat gebruikssporen maar verder nog zeer fraai (zie foto's). Pagina's wat verkleurd. Geen losse bladen mooi vast in de band.
Jhr. Johannes (Jan) Feith (Amsterdam, 12 mei 1874 – Den Haag, 2 september 1944) was een Nederlandse journalist, schrijver, tekenaar en boekbandontwerper.