Hubert Herkomer A.R.A. and His Children - 1879- zelfportret in de plaat gesigneerd.
Afmeting ets 19 x 34 cm
Conditie zeer goed
Hubert Von Herkomer (26 mei 1849 - 31 maart 1914) was een Brits kunstschilder, een Brits filmregisseur en componist. Hoewel hij een zeer succesvol portretschilder is, vooral van mannen, wordt hij vooral herinnerd om zijn eerdere werken die een realistische benadering van de levensomstandigheden van de armen hanteerden. Harde tijden (1885; Manchester Kunstgalerie) het tonen van het radeloze gezin van een reizende dagloner langs de kant van een weg, is een van zijn bekendste werken.
Afmeting ets 19 x 34 cm
Conditie zeer goed