Veiling van Etnografica, Antiek en Curiosa

Onze 24e online veiling gaat van start op dinsdag 19 september 19.00 en loopt af op zondag 24 september vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit Etnografica, Antiek en Curiosa .

Kijkdag van 19 september t/m 23 september van 11.00 tot 17.00 in ons nieuwe pand

Veilinghuis Vink Leuk
Hoofdstraat 35 9431 AB
Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op
 06-57724847  of info@veilingvinkleuk.nl

Curiosa - set van 6 houten borrelglazen

Kavelnummer 10

Afgelopen
€10,00
Bekijk kavel

Etnografica - Houten sculptuur - Afrika

Kavelnummer 13

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Curiosa - Houten Dekenkist ca 1900

Kavelnummer 15

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Kristallen kroonluchter 5-lamps

Kavelnummer 27

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Kristallen kroonluchter 6-lamps

Kavelnummer 28

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Lot divers koperwerk 6 stuks

Kavelnummer 29

Afgelopen
€30,00
Bekijk kavel

Grote rood koperen kookpan

Kavelnummer 31

Afgelopen
€20,00
Bekijk kavel

19e-eeuws dubbelloops damespistool

Kavelnummer 32

Afgelopen
€48,00
Bekijk kavel

Passpiegel met fraai gestoken ornamenten

Kavelnummer 33

Afgelopen
€60,50
Bekijk kavel

Emaille stoomstrijkijzer

Kavelnummer 34

Afgelopen
€30,00
Bekijk kavel

Curiosa - Lot met wereldbollen

Kavelnummer 40

Afgelopen
€16,95
Bekijk kavel

Grote "Teddy beer"

Kavelnummer 43

Afgelopen
€30,00
Bekijk kavel

Etnografica - 3 houten gezichtsmaskers

Kavelnummer 51

Afgelopen
€30,00
Bekijk kavel