Veiling van boeken, prenten en curiosa

Onze 26e online veiling gaat van start op woensdag 1 november 19.00 en loopt af op maandag 6 november vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit Boeken, Prenten en Curiosa
Kijkdag van 1 november t/m 4 november van 11.00 tot 17.00 in ons nieuwe pand

Veilinghuis Vink Leuk
Hoofdstraat 35 9431 AB
Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op
 06-57724847  of info@veilingvinkleuk.nl

Japan - Lot met 33 stuks "Imari"

Kavelnummer 1

Afgelopen
€80,00
Bekijk kavel

Jacques Perk. Iris.

Kavelnummer 9

Afgelopen
€16,00
Bekijk kavel

Lot met 17 diverse monografieën

Kavelnummer 10

Afgelopen
€66,00
Bekijk kavel

4 delige kapset

Kavelnummer 11

Afgelopen
€20,00
Bekijk kavel

Kristallen kroonluchter 5-lamps

Kavelnummer 12

Afgelopen
€20,00
Bekijk kavel

Kristallen kroonluchter 6-lamps

Kavelnummer 13

Afgelopen
€20,00
Bekijk kavel

Schoolplaat - Dijkbouw in het IJsselmeer

Kavelnummer 14

Afgelopen
€10,00
Bekijk kavel

Olieverf op paneel - Dorpsgezicht

Kavelnummer 19

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

J. C. van Reekum, Molen in landschap

Kavelnummer 20

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Murano - 70-er jaren "Egg-lamp"

Kavelnummer 27

Afgelopen
€22,00
Bekijk kavel

Kavelnummer 28

Afgelopen
€32,00
Bekijk kavel

Bibliotheekkastje + decoratiebanden

Kavelnummer 31

Afgelopen
€72,00
Bekijk kavel

18e-eeuwse molensteen

Kavelnummer 33

Afgelopen
€70,00
Bekijk kavel

Dominique Gardon - "Greta Prozor"

Kavelnummer 34

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Dominique Gardon - "Donna"

Kavelnummer 37

Afgelopen
€50,00
Bekijk kavel