Hans van Dokkum- Achtertuin in Utrecht - Vereeniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten 1945
Ets
Hand gesigneerd monogram in plaat
Afmeting - afbeelding 24 cm x 25 cm totaal 45 cm x 39 cm
Hans Marinus van Dokkum (Rotterdam, 17 augustus 1908 – Utrecht, 24 januari 1995) was een Nederlands aquarellist, tekenaar, graficus en schilder. Zijn technieken waren erg gevarieerd. Zo was hij aquarellist, etser, houtgraveur, lithograaf, pastellist, pentekenaar, schilder en tekenaar. Van Dokkum was o.a. bekend vanwege zijn kundigheid in het etsen met suiker en maakte veel ex-librissen. Hij was voorzitter van de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten.
Ets