Grafiek - Germ de Jong - Molen te Nes Ameland - Vereeniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten 1952
Litho
Afmeting 48 cm x 40 cm
Germ de Jong (ook wel Gerben of Germ. de Jong) (Sint Jacobiparochie, 8 maart 1886 – Overveen, 11 april 1967) was een Nederlandse kunstschilder, tekenaar, lithograaf, etser en aquarellist. Hij behoorde tot de Bergense School. Hij ontving in 1937 een zilveren medaille in Parijs en in 1949 de 'Arti-medaille' en was erelid van Arti et Amicitiae te Amsterdam. Recente tentoonstellingen Teylers Museum, Haarlem 1986, Ameland oktober 1989, Museum Kranenburgh, Bergen, 1999.
Litho
Afmeting 48 cm x 40 cm