H E Roodenburg - De Haarlemmersluis te Amsterdam - Vereeniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten 1930
Voorstelling van de Haarlemmersluis in Amsterdam met gezicht op de Lutherse kerk
Ets
Afmeting afbeelding 38 x 53 cm totale afmeting 57 x 76
Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de plaat 'HER 30'
Hendrikus Elias Roodenburg (1895 - 1987) Den Haag Leerling van graficus Ch.L. Zilcken. Werd als gezien als een van de grootste topografisch etser van de vorige eeuw. Was lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitae te Amsterdam en Pulchri Studio te Den Haag.
Ets