4 droge naald etsen van Marius Bauer waarvan 1 ingelijst (1915)
Alle gesigneerd
Afmeting 24 x 17,5 cm afmeting afbeelding 9 x 13.5 cm.
Marius Bauer
Den Haag 25-01-1867 – Amsterdam 18-07-1932
Marius Alexander Jacques Bauer was een Nederlandse kunstschilder. De grootste bekendheid kreeg hij met het maken van etsen en litho’s met Oosterse taferelen.
Hij begon zijn opleiding op 10-jarige leeftijd aan de Haagse Academie en studeerde er samen met George Breitner, Isaac Israels en Willem de Zwart.
Alle gesigneerd
Marius Bauer