Het gulden Sprookjesboek Naverteld door Augusta de Wit met illustraties van R. Scheiner
Amsterdamsche uitgeversmaatschappij Elsevier 1910
Dertig volkssprookjes van verschillende herkomst met 30 gekleurde platen op grijs papier ingeplakt, met een beschermblaadje ervoor, waarop het onderschrift van de plaat is gedrukt.
Fraaie linnen band met goud bedrukt
Conditie goed band heeft wat gebruikssporen