Hein Kray (Assen 1901 - Assen 1995) Tjalk, Olieverf op doek
Gesigneerd en gedateerd 1950
Afm: 38 x 28 cm ingelijst
Hein Auke Kray (Assen, 19 april 1901 - Assen, 22 maart 1995) was een Nederlandse schilder en illustrator.
Kray schilderde veel Drentse landschappen. Hij was in 1946 betrokken bij de oprichting van het kunstenaarscollectief De Drentse Schilders. Hij illustreerde een aantal jeugdboeken en illustreerde boeken van onder anderen Annie de Moor-Ringnalda,
Gesigneerd en gedateerd 1950
Afm: 38 x 28 cm ingelijst