Veiling van Boeken, Kunst, Antiek en Curiosa

Onze 22e online veiling gaat van start op Woensdag 28 juni 19.00 en loopt af op zondag 2 juli vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit Boeken, Kunst, Antiek en Curiosa .

Kijkdag van 29 juni t/m 1 juli van 11.00 tot 17.00 in ons nieuwe pand

Veilinghuis Vink Leuk
Hoofdstraat 35 9431 AB
Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op 06-18776661 of
info@veilingvinkleuk.nl

G. H. Breitner - ''Sjeherazade''

Kavelnummer 2

Afgelopen
€222,10
Bekijk kavel

Een metalen bureaulamp, 70-er jaren

Kavelnummer 3

Afgelopen
€20,00
Bekijk kavel

Een staartklok (begin 20e eeuw)

Kavelnummer 6

Afgelopen
€50,00
Bekijk kavel

Moeder met kind, krijttekening

Kavelnummer 8

Afgelopen
€50,00
Bekijk kavel

Bronzen plaquette "Mannenhoofd met vogel"

Kavelnummer 11

Afgelopen
€20,00
Bekijk kavel

Grafiek - Mode Lot met 85 modeprenten

Kavelnummer 12

Afgelopen
€34,00
Bekijk kavel

Grafiek - Mode Lot met 114 modeprenten

Kavelnummer 13

Afgelopen
€58,00
Bekijk kavel

Jean Baptiste Oudry - 2 etsen

Kavelnummer 26

Afgelopen
€50,00
Bekijk kavel

2 gipsen heiligen beelden

Kavelnummer 27

Afgelopen
€20,00
Bekijk kavel

Maya Wildevuur - Glaskunst

Kavelnummer 28

Afgelopen
€150,00
Bekijk kavel

Birge, Mallory en Co shelfclock, 1840

Kavelnummer 29

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Een 107-delig Wedgwood porseleinen servies

Kavelnummer 32

Afgelopen
€100,00
Bekijk kavel

Antieke Dekenkist (ca 1800)

Kavelnummer 35

Afgelopen
€100,00
Bekijk kavel

Kinderboeken - Lot met 30 Prentenboeken

Kavelnummer 43

Afgelopen
€32,00
Bekijk kavel

Kunstboeken - Andy Warhol - "Giant"Size

Kavelnummer 46

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Mannenportret ( Abe Lincoln?)

Kavelnummer 50

Afgelopen
€110,00
Bekijk kavel

Grote antieke Franse spiegel/ Toogspiegel

Kavelnummer 51

Afgelopen
€110,00
Bekijk kavel

"Naar Mondriaan" olieverf op doek

Kavelnummer 54

Afgelopen
€30,00
Bekijk kavel

Vintage Booglamp

Kavelnummer 55

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel