Olieverf op doek
Lijst 122 x 98 xcm
Beeld 99 x 77 cm ovaal
In prachtig gestoken lijst
Schilderij dient gerestaureerd te worden. Enkele beschadigingen en scheurtjes.
Lijst 122 x 98 xcm
Beeld 99 x 77 cm ovaal
In prachtig gestoken lijst