Jan Sluijters - Portret van een baby - 1934 (mogelijk Elisa ('Liesje') Sluijters) 1934
Kleurenlitho gesigneerd in de plaat.
Premie uitgave uitgegeven door Vereniging tot bevorderen van beeldende kunsten
Afmeting 50 x 64 cm beeldafmeting 38 x 29 cm
Niet ingelijst
Johannes Carolus Bernardus (Jan) Sluijters ('s-Hertogenbosch, 17 december 1881 – Amsterdam, 8 mei 1957) was een Nederlandse kunstschilder, tekenaar en ontwerper van affiches, postzegels en boekbanden.
In 1933 werd hij benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Hij won de Grand Prix tijdens de Wereldtentoonstelling in Parijs, en hij kreeg een opdracht om Willem Mengelberg te portretteren. Ter viering van zijn zestigste verjaardag hield het Stedelijk Museum Amsterdam een overzichtstentoonstelling.
Niet ingelijst