Antieke Bisque pop van Kammer & Reinhardt/Simon & Halbig circa 1910
Het biscuitgezichtje is ontworpen door Simom & Halbig met glazen slaapogen.
Poppenlichaam met kogelgewrichten met touwtjes zit wat speling in het hoofd.
Originele kleding en strohoed
Gemerkt in de nek Simon & Halbig en K&R
73 cm hoog
Heeft gebruikssporen
Originele kleding en strohoed
73 cm hoog
Heeft gebruikssporen