Antieke Bisque pop van Germany N 7 DEP
ca 1910
Het biscuitgezichtje is ontworpen door waarschijnlijk ontworpen door Simon & Halbig met glazen ogen.
1 armpje zit iets los
Originele kleding een leren lijf en porseleinen armen.
Gemerkt 1236 Germany N7 dep
ca 1910
1 armpje zit iets los
Gemerkt 1236 Germany N7 dep