Lot met 31 decoratieve prenten, voornamelijk topografie, geschiedenis en portretten- 18e en 19e-eeuw.
Alle ingelijst. Diverse technieken en formaten.
Grootste 34 x 24,5 cm inclusief lijst.
Kleinste 16 x 11,3 inclusief lijst.
(totaal 31)
(totaal 31)