Adriaan Pieter van Mever - Karrenkerkhof bij brug 1946 Pulchri Studio
28 × 24.5 cm (beeldmaat)
Niet ingelijst
Grafiek - ets (droge naald)
Autogram, in de druk, l.o.
Arie van Mever (naamvariant: Adriaan Pieter van Mever) werd op 27 januari 1899 in Zaandam geboren en overleed op 25 april 1978 in Alkmaar.
28 × 24.5 cm (beeldmaat)
Niet ingelijst
Grafiek - ets (droge naald)
Autogram, in de druk, l.o.
Hij volgde een opleiding aan de Rijksacademie van Beelden Kunsten in Amsterdam en was leerling bij Herbert van der Poll, Georg Rueter en Gerard Westermann.
Als veelzijdig kunstenaar (graficus, schilder, aquarellist, tekenaar, pastellist, etser, lithograaf) had hij een sterke voorkeur voor portretten, (bloem-)stillevens en landschappen.