Kunst: Robert Rore, Im bett, 2001
Kavel 44

Terug naar veiling

Robert Rore, Im bett, 2001.

Zeefdruk. 50 x 57 cm. Ingelijst.

Nummer 8 uit een oplage van 100.

Gesigneerd.

Robert C. Rore ( 1954 in Salzberg, Berchtesgaden, Germany) is een Duitse kunstenaar en illustrator.
Hij begon in 1970 met surrealistische schilderijen, verhuisde naar potlood en kleurpotlood voordat hij rond 1985 een individuele stijl van etsen ontwikkelde die culmineerde in neobaroque werken met surrealistische elementen.
In het midden van de jaren 80 voegde hij ook hyperrealistische aquarellen van stillevens en landschappen toe aan zijn portfolio.

Algemene informatie
Onze 11e online veiling gaat van start op donderdag 29 september 19.00 en loopt af op donderdag 6 oktober vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit boeken, prentbriefkaarten en prenten.

Bezichtigen op afspraak.

Veilinghuis Vink Leuk De Noesten 56 9431 TC Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op 06-18776661 of
info@veilingvinkleuk.nl

Grote kavels kunnen in overleg bezorgd worden.
Veilinginformatie
www.veilingvinkleuk.nl

De Noesten 56
9431 TC Westerbork
06-18776661
info@veilingvinkleuk.nl
Verzendinformatie
Afhalen

Na de veiling dag kunt u op afspraak uw aankopen afhalen. U kunt contact met ons opnemen via telefoonnummer 06-18776661.

Verzenden

Wilt u dat wij uw aankoop opsturen? Dat kan, aankopen worden zorgvuldig en veilig verpakt. Wij verzenden objecten aangetekend en verzekerd via Post NL.

Voor een reguliere zending binnen Nederland en Europa rekenen wij de tarieven die postnl hanteert , vaak passen meerdere items in 1 zending (doos).  De verzendkosten worden vermeld op uw nota. Bij bijzonderheden nemen we altijd contact met u op.

Betaalinformatie
Betaling kan online via iDEAL via de vertrouwde omgeving van uw bank.

Veiling online betalen