Robert Rore, Im bett, 2001.
Zeefdruk. 50 x 57 cm. Ingelijst.
Nummer 8 uit een oplage van 100.
Gesigneerd.
Robert C. Rore ( 1954 in Salzberg, Berchtesgaden, Germany) is een Duitse kunstenaar en illustrator.
Hij begon in 1970 met surrealistische schilderijen, verhuisde naar potlood en kleurpotlood voordat hij rond 1985 een individuele stijl van etsen ontwikkelde die culmineerde in neobaroque werken met surrealistische elementen.
In het midden van de jaren 80 voegde hij ook hyperrealistische aquarellen van stillevens en landschappen toe aan zijn portfolio.
Gesigneerd.