Abdelaziz Charkaoui (1963) ·
Tête de Dromaide
Olieverf op doek. 14 x 18 cm. Gesigneerd.
Abdelaziz Cherkaoui, geboren in 1963 in Larache, is een figuratieve schilder wiens favoriete onderwerpen de mannen en vrouwen van Noord-Marokko zijn, gevangen in een dagelijks leven dat deze kunstenaar opnieuw beoordeelt en betovert door een behandeling van een grote plastische behoefte. Hij exposeert sinds 1986, in Marokko en Europa. Hij woont tussen Parijs, Rabat en Tetouan.
Tête de Dromaide