George Vernon Stokes (1873-1954)
"Sledehonden en zeehonden"
Olieverf op doek. Gesigneerd. 59 x 45 cm. Ingelijst
Herkomst Dogs in prints Steve Ribbons 1991
George Vernon Stokes is een schilder in olieverf, aquarel en pastel, tekenaar en kleurendrukker; die zijn eigen manier van printen in kleur bedacht. Bekend om zijn dierlijke onderwerpen. Geboren in Londen en privé opgeleid. Vanaf 1907 tentoongesteld aan de Koninklijke Academie; Royal Society of British Artists, Royal Institute of Painters in Watercolour, de Fine Arts Society en provinciale galerieën. Hij illustreerde tijdschriften over natuurlijke historie en honden en met zijn zus, Cynthia Harnet: 'In Praise of Dogs', Country Life, 1936; 'Getting to know Dogs', Collins, 1947.
"Sledehonden en zeehonden"